Sprężarki śrubowe olejowe z osuszaczem Airpol

Sprężarki śrubowe serii Airpol KT są doskonałe dla użytkowników, którzy oczekują efektywnej sprężarki z podwyższoną klasą czystości powietrza. Urządzenia te zbudowane są kompaktowe, a więc doskonałe dla instalacji w miejscach o ograniczonej powierzchni roboczej.

Sprężarki śrubowe serii Airpol KT są wyposażone w napęd przenoszony za pośrednictwem przekładni pasowej i wydajność od 50 do 150m3/h przy mocy silnika od 5 do 15kW. Posiadają wbudowany osuszacz ziębniczy (punkt rosy +3C)
Sprężarki śrubowe przeznaczone są do pracy ciągłej w trudnych warunkach eksploatacyjnych, zasilają zakłady przemysłowe w sprężone powietrze o najwyższej klasie czystości. Dzięki wbudowanemu osuszaczowi ziębniczemu oraz filtrom sieciowym klasa czystości sprężonego powietrza wg.ISO 8573.1 to 2.4.2 (możliwość dostosowania klasy czystości powietrza do: 1.4.1). Urządzenia te standardowo wykonane są w obudowach dźwiękochłonnych, na zbiornikach 500-litrowych.
Sprężarki śrubowe to nowoczesne, trwałe i energooszczędne źródła sprężonego powietrza. Dowodem co do ich niezawodności są trzy lata gwarancji przy przestrzeganiu przeglądów gwarancyjnych.. Maszyny te wyróżniają się długimi okresami pomiędzy przeglądami, łatwością obsługi i instalacji.